Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

AQUAMER HB INVISIBLE

Su Yalıtım Sistemleri

  1. Ürünler
  2. İzolasyon Malzemeleri ve Yapıştırıcı Grubu
  3. FIXA YAPI KİMYASALLARI
  4. SU YALITIM SİSTEMLERİ
  5. AQUAMER HB INVISIBLE

FiXA Hibrid Polimer Esaslı Şeffaf Kaplama ve Su Yalıtım Malzemesi

 

Tanımı ve Kullanım Alanları: Hafif yaya trafiğine açık yerlerde kullanılabilen bir kaplama ve su yalıtım malzemesidir. Silan uçlu hibrid polimer teknolojisi ile üretilmiştir. Mevcut kaplamayı zedelemeden ve şeffaf olmasından dolayı alt kaplamanın görüntüsünü değiştirmeden su yalıtımı yapma imkanı verir, dekoratiftir. 2 mm’ye kadar çatlakların onarım ve tamiratında kullanıma uygundur. İç mekanlarda, yatay ve dikey yüzeylerde, balkonlar ve teras çatılarda, hemen hemen her yüzeyde ve bunların kombinasyonlarında kullanılabilir.

Özellikleri: Kendinden yayılır.  Orta esnekliktedir, binanın hareket etmesi ile oluşan ve büyüyen çatlaklarda, birleşim yerlerinde elastikiyet ve yapışma özelliklerini korur. Mükemmel geri toplama özelliğine sahiptir.

Silikon yağı ve plastifiyan vb malzemeler içermediğinden doğaltaş, mermer gibi yapı malzemelerinde yağ kusmasından kaynaklanacak renk değişimlerine sebebiyet vermez.

Solvent ve izosiyanat içermez. Hacim kaybına uğramaz. Hemen hemen kokusuzdur. İç mekanlarda ve içme suyu temasında dahi rahatlıkla kullanılabilir.

UV dayanımlıdır. Tek bileşenli, kendiliğinden akışkan sıvı haldedir. Üzeri boyanabilir. Seyreltik asit ve alkalilere, tuza, deterjan, deniz suyu ve yağlara, küfe ve hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. İlk günkü özelliklerini yıllarca korur. 

Düşük VOC değerlerinden dolayı insan ve çevre sağlığına zararlı değildir.

Ambalaj:  1 kg / 5 kg

 

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı