Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

POLYMERA MS 950   MS Polimer Esaslı Çok Amaçlı Elastik Yapıştırıcı

Tanımı ve Kullanım Alanları: Hibrid bir yapı derz dolgu mastiği ve yapıştırıcısıdır. Tüm alüminyum, ahşap, metal, cam birleşim ve yapıştırma kombinasyonlarında, her türlü giydirme dış cephe fuga ve derz birleşiminde, prefabrik elemanların birleşim ve yapıştırma detaylarında, mermer, doğaltaş, granit gibi doğal malzemelerin derz dolgularında ve yapıştırılmalarında, cam, seramik fayanslarda ve sırlı yüzeylerin birleşim ve yapıştırma kombinasyonlarında, paslanmaz, galvanizli veya siyah çeliklerin derz birleşimlerinde ve yapıştırılmalarında, havalandırma kanalları ve klima imalat ve montajında kullanılır.

Otomotiv, konteyner, karoser ve karavan imalatında sac ve metal birleşim yerlerinde yapıştırma, izolasyon ve oluşan vibrasyonun emilmesi amacıyla kullanıma uygundur. Yüksek modülüsü (HM) ve yüksek yapışma özelliği sayesinde birleşme yerlerindeki her türlü hareketi tolere eder ve sızdırmazlık özelliklerini korur. Titreşime maruz kalan yapılar ve taşıtlarda güçlü ve esnek yapışma sağlar. Taşıt camlarının elastik yapıştırılmasını sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Özellikleri: MS Polimer esaslı, tek bileşenlidir. Kolay uygulanır. Solvent ve izosiyanat içermez, bu sayede uzun ömürlüdür. Çekme, büzüşme, akma, soyulma yapmaz, kürlenmiş üründe hacim ve kütle kaybı oluşmaz. Nemli yüzeylerden kaynaklanabilecek uygulama sonrası kabarcık oluşumuna sebep olmaz.

UV dayanımlıdır, çatlama, sararma yapmaz. Dış mekanlarda rahatça kullanılabilir. Su bazlı ve diğer tip boyalarla üzeri boyanabilir. Küf, mantar oluşturmaz. Nötral kürlenir, kokusuzdur. Astarsız olarak birçok yüzeye mükemmel yapışır. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda (-40°C ve +80°C) bile elastikiyetini korur.

Ambalaj: 290 ml / 600 ml

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı