Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

SS 934 CONSTRUCTION

Sızdırmazlık Ürünleri

  1. Ürünler
  2. İzolasyon Malzemeleri ve Yapıştırıcı Grubu
  3. FIXA YAPI KİMYASALLARI
  4. SIZDIRMAZLIK ÜRÜNLERİ
  5. SS 934 CONSTRUCTION

FiXA  Nötral Yapı, İnşaat Silikonu

Tanımı ve Kullanım Alanları:  Yapının her türlü iç ve dış mekânlarında kullanılabilen, tek bileşenli, havadaki nemle kürlenen, nötral yapılı, solvent içermeyen yüksek kaliteli %100 silikon mastiktir. 

Her türlü alüminyum giydirme dış cephe fuga ve derz birleşiminde, yapı derzlerinde sızdırmazlık malzemesi olarak, kapı ve pencere aralıklarında izolasyon ve dolgu amacıyla, cam takma ve montaj işlerinde, nötral özelliği sayesinde tüm fuga ve derz dolgu uygulamalar›nda kullanılır. 

Avantajları: TUV dayanımlıdır, kokusuzdur, küf, mantar oluşturmaz. Çatlama, sararma yapmaz. Dış mekânlarda rahatça kullanılabilir. Yüksek yapışma özelliği sayesinde birleşme yerlerindeki minimum hareketleri, oynamaları tolere eder ve sızdırmazlık özelliklerini korur.

Uygulama Bilgileri: Yüzeyler temiz, kuru, yağdan ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Kullanılacak alanı maskeleme bandı ile sınırlayınız. Kartuşun ucunu istediğiniz oranda kesiniz ve kartuşu tabancasına yerleştiriniz. Ürün tabanca ile uygulandıktan sonra, düzeltme aparatı kullanılması önerilir. Uygulama bitince maskeleme bantlarını hemen sökünüz.

Raf Ömrü: Kuru ve serin bir ortamda, orjinal kapalı ambalajında +10˚C ile +25˚C arasında 12 ay süre ile saklanabilir. 

Sağlık ve Emniyet: Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır. Atık malzeme yasal düzenlemelere göre imha edilmelidir.

 Ambalaj:   300 ml / 600 ml

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı