Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA  Poliüretan Zemin Astarı

Tanımı ve Kullanım Alanları: Aşırı pürüzlü ve emici yüzeyler için geliştirilmiş astar malzemesidir. Üzerine gelecek kaplamanın daha iyi yapışması için ara bir tabaka oluşturulmasını sağlar. Zeminlerde, poliüretan, MS veya hibrid esaslı su yalıtım malzemelerinin, zemin kaplamalarının ve son kat boyaların altına aderans arttırıcı astar malzemesi olarak kullanılır. PVC, EPDM, bitümlü ve diğer polimerik membranlı yüzeyler ile poliüretan esaslı parke tutkallarına astar malzemesi olarak uygulanır. Tozuyan ve ufalanan yüzeylerin sabitlenmesinde ve mineral esaslı yüzeylerin aşınma direncinin arttırılmasında idealdir. Yüzeydeki boşlukları doldurularak, üzerine uygulanacak kaplamanın sarfiyatını azaltır ve bitmiş kaplamanın görünümünün daha düzgün olmasını sağlar.

Özellikleri: Poliüretan esaslı ve tek bileşenlidir. Solvent bazlı, şeffaf, kullanıma hazır bir üründür. Hızlı kurur, uygulandığı beton ve benzeri yüzeylerdeki gözenekleri ve yapısal olmayan kılcal çatlakları doldurur, derinlemesine nüfuz eder. Hem fiziksel hem de kimyasal uyumluluğu arttırarak, çok daha uzun ömürlü yapışma ve süreklilik performansı oluşturur.

Nem ile kimyasal reaksiyona girerek kürlenir, kürlendikten sonra sağlam ve kalıcı bir alt katman oluşturur.

Sıcaklık değişikliklerinden etkilenmez. Tuzlu su, tuz çözeltileri, bazlar, seyreltilmiş asitler, alifatik solventler, benzin ve mineral yağlara karşı dayanıklıdır.

Ambalaj:  1 kg / 4 kg / 15 kg

Bayındırlık Poz No: 04.522/H

 

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı