Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

REPAİRGROUT GP-S

Onarım, Güçlendirme ve Restorasyon

  1. Ürünler
  2. İzolasyon Malzemeleri ve Yapıştırıcı Grubu
  3. FIXA YAPI KİMYASALLARI
  4. ONARIM, GÜÇLENDİRME ve RESTORASYON
  5. REPAİRGROUT GP-S

FiXA  Rötresiz Akışkan Sülfata Dayanıklı Grout ve Ankraj Harcı

Tanımı ve Kullanım Alanları: Ayrışma, terleme yapmayan, akıcı kıvamda, özel olarak hazırlanmış grout ve ankraj harcıdır. Sülfat ve aşındırıcı tuz ataklarına karşı dayanıklıdır, betonarme yapıları segregasyona karşı korur. Betonarme yapıların, sülfata ve aşındırıcı tuzlara maruz kalan zor ulaşılan alanlarında (toprak ve su altı vb) akışkan dolgu olarak, köprü, kanal, liman ve diğer deniz yapılarının bakım ve onarımında kullanım için idealdir.

Makine ayaklarının ankrajında, erken yüksek mukavemet istenen tamirlerde, yataklamalarda, kolon ve kiriş birleşim yerlerinde oluşan boşluklarda, tesisat boru ve elemanlarının etrafındaki boşlukların doldurulmasında kullanılır. Kalıp ile kullanılmak suretiyle segregasyona uğramış betonun tamirinde de kullanılabilir.

Özellikleri: Çimento esaslıdır. Akışkanlık özelliğinden dolayı erişilmesi zor olan boşlukları doldurur ve pompa ile kolayca uygulanır. Büzülmez (rötre yapmaz). Tek bileşenlidir, istendiği takdirde (I) numara temiz agrega ile %25 oranında karıştırılarak yüksek mukavemetli ve akışkan bir beton elde edilebilir.

Yüksek yoğunluk özelliğinden dolayı yağ ve su geçirimliliğine dayanıklıdır. Metalik agrega ve klor içermez.

Erken basınç mukavemeti vardır.

Ambalaj:   20 kg Kraft torba

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı