Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

LOW EXPENSION

Düşük Genleşme

  1. Ürünler
  2. İzolasyon Malzemeleri ve Yapıştırıcı Grubu
  3. TEKASİL
  4. TEKAPUR
  5. LOW EXPENSION

TEKAPUR LOW EXPANSION

Ürün Tanımı :

Tekapur Low Expansion , pencere pervazları, merdivenler veya dekoratif çıtalar gibi yapı elemanlarının sabitlenmesi, yapıştırılması ve sızdırmazlığının sağlanması için kullanılır. Tabanca yardımıyla sabitleme, sızdırmazlık ve doldurma için kullanılan düşük genleşen tek bileşenli poliüretan köpüktür. Hava nemi ile sertleşir. PTFE, silikon ve polietilen hariç tüm yapı malzemelerine iyi yapışır.

Uygulama sonrası köpük son derece düşük bir genleşmeye sahiptir ve bu sebeple özellikle köpük genleşmesinin yıkıcı bir faktör olduğu uygulamalar için uygundur. Yüzeylere çok iyi yapışır. Düzensiz, pürüzlü yüzeylerde bile kolay yapıştırma sağlar ve düzleştirir, çünkü yüzeyleri eşitler. Köpüğün hassas uygulaması, işlerin daha hızlı yürütülmesini ve ekonomik tüketimi sağlar.

Uygulama :

Düşük genleşme sonrası ve iyi yapışma nedeniyle köpük, ahşap merdivenler ve pencere pervazları gibi çeşitli yapı malzemelerinin sabitlenmesi ve sızdırmazlığı için kullanılır. Hassas köpük dozajı, nihai işlerin daha hızlı tamamlanmasını ve ekonomik tüketimi sağlar.

Sıcaklık Dayanıklılığı        : -40o C ile  +90o C arası

Uygulama Sıcaklığı           :  +5o C ile  +25o C arası

Yanıcılık Sınıfı                  : EN 13501, bölüm 1 (E/F)

 

Ambalaj       :  750 ml

 

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı