Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA  Su Yalıtım Filesi

Tanımı ve Kullanım Alanları: Yüksek su basıncına dayanması istenen su yalıtım sistemlerinde takviye amaçlı kullanılan bir su yalıtım filesidir.  Alkali dayanımı isteyen tüm sürme esaslı su yalıtımı uygulamalarında kullanılır. İç ve dış mekanlarda, yatay ve düşey yüzeylerde, su deposu, havuz gibi yüksek su basıncı istenen alanlarda, balkon ve teraslarda sürme esaslı su yalıtım malzemelerinin katları arasında takviye amaçlı kullanılarak çatlamaya karşı direnç kazandırılmasında, temel yalıtımı, istinat duvarları ve bodrum yalıtımı gibi harekete, titreşime ve hafifçe oturmalara maruz kalan yerlerde takviye amaçlı olarak kullanılır.

Özellikleri: Cam ipliğinden dokunmuştur, kılcal çatlak oluşumuna karşı direnç kazandırır. Arasına uygulandığı sürme esaslı su yalıtım malzemelerinin su basıncına ve ezilmelere karşı mukavemetini ve taşıyıcılık özelliklerini arttırır.

Yüksek alkali dayanımına sahiptir, zaman içinde erimez ve kopmaz. Yaşlanmaya karşı dirençlidir. Çürümez.

Mevsimsel sıcaklık değişimlerine dayanıklıdır. Yıl içerisinde gözlenen gerilmeleri tolere eder ve kılcal çatlak oluşma eğilimini engeller.

Dalgalanma ve kıvrım oluşturmadığından kullanımı kolaydır.

Küf tutmaz, nemden etkilenmez.

Ambalaj:  100 mt rulo

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı