Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA MS ve Hibrid Polimer Astarı

 

Tanımı ve Kullanım Alanları: Emici yüzeyler için geliştirilmiş, silan uçlu polimer esaslı bir astar malzemesidir. MS ve Hibrid polimer esaslı ürünlerin pürüzlü, ıslak ve emici yüzeylere daha iyi yapışması için bir ara tabaka oluşturulmasını sağlar. PVC, EPDM, bitümlü ve diğer polimer esaslı membran yüzeylerde kullanılır, mastikler ve yapıştırıcılar için aderans artırır. Tozuyan ve ufalanan yüzeylerin sabitlenmesinde ve mineral esaslı yüzeylerin aşınma direncinin arttırılmasında kullanılır.

Özellikleri: Uygulandığı beton ve benzeri yüzeylerdeki gözenekleri ve yapısal olmayan kılcal çatlakları doldurur, derinlemesine nüfuz eder. Hem fiziksel hem de kimyasal uyumluluğu arttırarak, üzerindeki kaplamanın çok daha uzun ömürlü yapışmasını sağlar. Yüzeydeki boşlukları doldurarak, üzerine uygulanacak son kat kaplamanın sarfiyatını azaltır ve bitmiş kaplamanın görünümünün daha düzgün olmasını sağlar. Yüzeydeki boşluklar arasında bağlar oluşturarak ürün ve yapıştığı yüzey arasında bütünlük sağlar.

Tek bileşenli, kullanıma hazır bir üründür. Şeffaftır, hızlı kurur. Düşük VOC değerlerinden dolayı insan ve çevre sağlığına zararlı değildir.

Solvent, izosiyanat ve bitüm içermez. Solventli astarların depolama ve kullanım esnasında oluşturdukları yangın risklerini içermez. Tuzlu su, tuz çözeltileri, bazlar, seyreltilmiş asitler, alifatik solventler, benzin ve mineral yağlara karşı dayanıklıdır.

Ambalaj:  1 kg / 5 kg                                                                 Bayındırlık Poz No: 04.613/8G

 

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı