Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

Nedex Alüminyum Çıta

Alüminyum Çıtalar

  1. Ürünler
  2. Isıcam Malzemeleri
  3. ÇİFTCAM ÇİTALARI
  4. Nedex Alüminyum Çıta

NEDEX Group'un ilk ürettiği ısıcam çıtası çeşidi alüminyum profil olarak da adlandırılan alüminyum çıtadır. NEDEX, iş ortaklarının taleplerini karşılamak için, alüminyum çıtayı tüm ölçülerde üretmektedir.

 

Çift cam için üretilen alüminyum ısıcam profilleri kesilebilir ve bükülebilir olarak ikiye ayrılır. NEDEX, alüminyum çıta üretimini, gelen talebe göre 0,18 mm ila 0,33 mm arasında tüm et kalınlıklarında üretebilmektedir. Isıcam profillerinde düşük kalınlığın avantajı düşük iletkenlik ve düşük maliyettir. Alüminyum çıtada kalınlık arttıkça bükülebilirliği ve kuvveti artar. Bükülebilir alüminyum çıtalar, 0,33 mm kalınlığındadır. NEDEX, alüminyum çıtayı 6 mm ila 24 mm arasındaki ölçülerde (genişliklerde) üretebilmektedir. Standart alüminyum çıta uzunlukları 3 m, 5 m ve 6 m şeklindedir. Özel talep gelmesi durumunda, diğer uzunluklarda da üretilebilir. Butilsiz olabildiği gibi, butilli alüminyum çıta üretimi de NEDEX tarafından yapılmaktadır. Butilli alüminyum çıta ürününde butilin de NEDEX tarafından üretiliyor olması maliyet ve kalite konusunda ciddi avantaj sağlamaktadır. İsim, tarih ve sertifikasyon baskısı mümkündür. 

 

NEDEX'in bir başka avantajı da; ısıcam çıtası için klipsleri de üretiyor olmasıdır. Isıcam profilleri, NEDEX tarafından 2010 senesinden beri üretilmektedir. Emukim Kimya firması, alüminyum profil ürünümüzde yetkili iş ortağımızdır.

 

Son teknoloji sayesinde sürekli yüksek kalitede üretim yapılmaktadır. Alüminyum profiller, dar tolerans aralığı içerisinde üretilmektedir; genişlik ve et kalınlığında sapma olmaz. Çıtalar, iyi kaynaklıdır ve açma yapmaz. Nem alıcıların maksimum performans göstermesine uygun şekilde perforasyon deliklidir. Kimyasalların alüminyum çıtaya daha iyi yapışması için minimum yağ içermektedir. Alüminyum çıtanın yüzey parlaklığı ve temizliği çok iyidir. Butilli çıtalarda, butil ürünü çıtaya maksimum yapışma sağlar. Bükülebilir çıtalarda ise; büküm bölgesi kusursuzdur.

 

NEDEX ALÜMİNYUM ÇITASI yalıtımlı cam ünitesinde EN 1279:2018 spesifikasyonlarını sağlamaktadır.

 

 

Paketleme:

3-6 metre karton koliler (istenirse metal sepetlerde)

 

Sertifikalar:

ISO:     ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 18001

EN:      EN 1279-2:2018 / EN 1279-3:2018 / EN 1279-4:2018

Diğer: EcoVadis

 

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı