Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

İllbruck SP525 Proflex Seal 25

Premium Hibrit Cephe Derz Dolgusu

  1. Ürünler
  2. İzolasyon Malzemeleri ve Yapıştırıcı Grubu
  3. TREMCO ILLBRUCK
  4. İllbruck SP525 Proflex Seal 25

SP525 PROFLEX SEAL 25

Premium Hibrit Cephe Derz Dolgusu

Ürün Tanımı :

SP525 sızdırmazlık için idealdir: SP525, inşaatlarda prekast cephe derzlerinde, yağmur oluklarında ve giydirme cephelerde (Alüminyum-alüminyum derzlerde), kapı ve pencere doğrama çevresinde ve cam tavanlarda ve yüksek hareketli yapı derzlerinde (örnek: modüler binalar) sızdırmazlık sağlamak için kullanılır.

Uygulama :

SP525, inşaatlarda prekast cephe derzlerinde, yağmur oluklarında ve giydirme cephelerde (Alüminyum-alüminyum derzlerde), kapı ve pencere doğrama çevresinde ve cam tavanlarda ve yüksek hareketli yapı derzlerinde (örnek: modüler binalar) sızdırmazlık sağlamak için kullanılır. SP525 aynı zamanda ME010 Yangına Dayanımlı Membran,  ME500 & ME501 Akıllı Yalıtım Membranları uygulamasında da kullanılmaktadır. SP525, aynı zamanda 61 dB'ye kadar ses yalıtımı sağlama özelliği sayesinde binalarınızın akustik performansını artıracaktır.

Temel Faydalar :

* EN ISO 11600 F 25LM gereksinimlerini karşılar

* Yüksek hareket kabiliyeti, hızlı kürlenme (3mm/gün)

* 10 mm genişliğindeki derzlerde 61 db ses yalıtımı sağlar

* Islak ve nemli ortamlarda kullanılabilir.

* Yüksek UV dayanımı

* Yaşlanmaya ve ani hava değişimlerine karşı mükemmel dayanım

* Düşük modüllü formülasyon ile bağlantı derzlerinde minimum gerilim

Renk              : Beyaz, İnci Beyazı, Beton Grisi, Açık Gri, Orta Gri, Antrasit, Siyah, Kumbeji, Devetüyü, Açık Kumbeji

Ambalaj        :  600 ML Sosis  (20 sosis/koli)

Lütfen Dikkate Alınız :

Bitümlü veya katran içeren yüzeylerle temas, yüzeyde renk atmasına neden olabilir. Polietilen, silikon, butil kauçuk, neopren veya EPDM'ye yapıştırmak için uygun değildir. Kalıcı olarak suya daldırılmış alanlar için uygun değildir. CPG Europe, yapıştırıcılarının/sızdırmazlık maddelerinin farklı marka malzemelerle uyumluluğunu test etmek için talep üzerine hizmet sunmaktadır, uygun numuneleri organize etmek ve gerekli testleri başlatmak için CPG Europe temsilcimizin bu gereklilikten haberdar edilmesini tavsiye ederiz (kapsamlı test 4 haftaya kadar sürebilmektedir) .CPG Europe, daha önce doğal taş ve dekoratif beton üzeri uygulamalarda lekelenme ile ilgili bir şikayet alınmamış olmasına rağmen bu çeşit yüzeylerde uygulama öncesinde testler yapılması önermektedir. FA870 ve FA880, doğal taş üzerinde kullanım için güvenli alternatif dolgu malzemeleridir. Bakır veya pirinci yapıştırırken, astarlama detayları için lütfen TUTAR YAPI danışmanınızı arayın.

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı