Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA  Ayna Silikonu

Tanımı ve Kullanım Alanları:  Ayna, seramik gibi malzemelerin sırlarını bozmadan yapışmalarını sağlayan yüksek kaliteli %100 silikon mastiktir. Farklı şekil ve tasarımlı aynaların, alüminyum, cam, seramik, beton ve ağaç yüzeye yapıştırılmasında kullanılabilir. İç ve dış mekanlarda, her türlü ayna yapıştırma işleminde, cam, alüminyum ve sırlı yüzeylerin birleşme kombinasyonlarında, sırlı yapılı fayans veya süs eşyalarının yapıştırılmasında kullanıma uygundur. Nötral yapılıdır

Özellikleri: Tek bileşenlidir, kolay uygulanır. Solvent içermediğinden çekme, büzüşme, akma, soyulma yapmaz. Deforme olmadan geri toplama özelliğine sahiptir. Yüksek yapışma özelliği sayesinde birleşme yerlerindeki minimum hareketleri, oynamaları tolere eder ve sızdırmazlık özelliklerini korur.

Havadaki nemle kürlenir, kürlendikten yaklaşık 1 saat sonra hava şartlarından etkilenmez. UV dayanımlıdır, çatlama, sararma yapmaz. Dış mekanlarda rahatça kullanılabilir. Küf, mantar oluşturmaz. Kokusuzdur. Sağlığa zararlı ve zehirli maddeler içermez.

Nötral yapılıdır. 

Ambalaj:   310 ml

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı