Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA  MS Polimer Esaslı Derz Dolgu Mastiği (HM)

Tanımı ve Kullanım Alanları: Çatı, cephe, sandviç panel, konteyner, ahşap, metal, kompozit ve prefabrike montaj işlerinin yapıştırılması ve sızdırmazlığı için geliştirilmiş, yüksek modüllü (HM), elastik, hibrid bir yapı derz dolgu mastiği ve yapıştırıcısıdır. İç ve dış mekanlarda, yatay ve düşey birleşme ve dilatasyon derzleri ile ahşap, metal, PVC, beton, betopan ve birçok kompozit kabin, yapı, konteyner vb birleşme yerlerinde, montajında ve sızdırmazlığında kullanılabilir. Konteyner, kamyonet vb kabin ve kasa derz ve birleşme detaylarında sert hareketleri, oynamaları tolere eder ve sızdırmazlık ile yapışma özelliklerini korur.

Özellikleri: Tek bileşenlidir, kolay uygulanır. Astarsız olarak birçok yüzeye mükemmel yapışır. Nemli yüzeylerden kaynaklanabilecek uygulama sonrası kabarcık oluşumuna sebep olmaz. Mermer, doğaltaş, granit gibi doğal yapı malzemeleri üzerine yağ kusması yapmaz.

UV dayanımlıdır, çatlama, sararma yapmaz. Dış mekanlarda rahatça kullanılabilir.

Solvent ve izosiyanat içermediğinden çekme, büzüşme, akma, soyulma yapmaz. Dört mislinden fazla uzama ve deforme olmadan geri toplama özelliğine sahiptir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda bile elastikiyetini korur. Kürlenmiş üründe hacim ve kütle kaybı oluşmaz.

Su bazlı ve diğer tip boyalarla üzeri boyanabilir. Küf, mantar oluşturmaz.

Nötral kürlenir, kokusu rahatsızlık vermez.

Ambalaj:   290 ml / 600 ml

 

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı