Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA  Akrilik Esaslı Su Tutucu Bant

Tanımı ve Kullanım Alanları: Yüksek performanslı akrilik polimer ve kauçuk esaslı, elastik, su tutucu, hidrofilik derz bandıdır. Su ile temasta %300 şişerek beton derzlerini su geçirmez hale getirir. İç ve dış mekânlarda, havuzlarda, su depolarında, arıtma tesislerinde, •Temel-perde birleşimlerinde, rögarlarda, boru giriş-çıkışlarında, kablo kanallarındaki inşaat derzlerinde, tünel segmentlerinde, eski ve yeni betonların birleşim yerlerinde, inşaat derzlerinde kullanılır.

Özellikleri: Kullanımı kolaydır. Diğer su tutucu bantlarda oluşabilecek işçilik hatalarını en aza indirir. Su ile temas ettiğinde şişerek betonun soğuk derzinde oluşabilecek çatlak ve gözenekleri doldurur. Beton derzlerini su geçirmez hale getirir. 

Su ile teması kesildiğinde tekrar eski boyutlarına döner. Uzun süre kullanılır, şişme kaynaklı boyutsal deformasyona karşı dayanıklıdır. Yatay ve düşey uygulamalarda rahatlıkla uygulanabilir. IMPERMO ACRYL-300 Akrilik Esaslı Su ile Şişen Bant su ile temas halinde normal hızla şişer, taze betona zarar vermez. Ek yerlerinde kaynak gerektirmez. 

Sertleşme süresi gerekmez. Tuzlu suda da şişer. Esnektir, %300'e kadar su ile şişer.

Ambalaj:  5 mm * 20 mm -20 mt rulo  / 10 mm * 20 mm - 10 mt rulo

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı