Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

POLAN 600 INVISIBLE

Su Yalıtım Sistemleri

  1. Ürünler
  2. İzolasyon Malzemeleri ve Yapıştırıcı Grubu
  3. FIXA YAPI KİMYASALLARI
  4. SU YALITIM SİSTEMLERİ
  5. POLAN 600 INVISIBLE

FiXA  Şeffaf Poliüretan Kaplama ve Su Yalıtım Malzemesi

Tanımı ve Kullanım Alanları: Şeffaf bir son kat kaplama ve su yalıtım malzemesidir. Dış mekanlarda, sırlı fayans, seramik, doğaltaş, mermer, karo gibi malzemelerle kaplı ve hafif yaya trafiği olan balkon ve teraslarda mevcut kaplamanın görüntüsünü değiştirmeden su izolasyonu sağlar. Betonarme yüzeyler, sıvalar ve şap üzerinde, endüstriyel zemin kaplamalarında, mozaik, karo mozaik, cam, cam tuğla, demir, çelik, alüminyum gibi metaller, CTP, PVC ve polikarbonat çatı kaplamaları üzerine kullanmaya uygundur. Ahşap kapı, pencere kasaları üzerine koruyucu kaplama ve su yalıtım malzemesi olarak kullanılır. Eski kaplamalar dahil her türlü yüzeye mükemmel yapışır.

Özellikleri: Tek bileşenli, sıvı halde, kullanıma hazır bir üründür. Mevcut kaplamayı zedelemeden ve şeffaf olmasından dolayı alt kaplamanın görüntüsünü değiştirmeden su yalıtımı yapma imkanı verir, dekoratiftir ve yaya trafiği aşınmasına dayanıklıdır. UV dayanımlıdır, sararmaz.

Yaşlanmaya, seyreltik aside, baza, tuza, kimyasal maddelere, küfe ve hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Başlangıç özelliklerini yıllarca korur.

Uygulanan yüzeylerde daha sonra çatlama görülmez. Kürlendikten sonra üzerinde gezilebilir. Suya ve dona karşı dayanıklıdır.

Ambalaj:    2,5 kg / 10 kg

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı