Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

CONSTRUCTION ADHESIVE

Yapıştırıcı

  1. Ürünler
  2. İzolasyon Malzemeleri ve Yapıştırıcı Grubu
  3. TEKASİL
  4. TEKAPUR
  5. CONSTRUCTION ADHESIVE

TEKAPUR CONSTRUCTION ADHESIVE

Ürün Tanımı :

Takapur Construction Adhesive, bölme duvarların yapımında ve çeşitli inşaat malzemelerinin yapıştırılmasında kullanılır. Tuğla, beton, gaz beton, taş, ahşap ve diğer inşaat ve yalıtım malzemelerine mükemmel yapışır.

Sıva için mükemmel bir alternatiftir. İşlerin hızlı, basit ve etkin bir şekilde yürütülmesi için verimli ve temiz bir performans sağlar

Uygulama :

Poliüretan yapıştırıcı taşıyıcı duvarlarda değil, sadece inşaat bölme duvarlarında kullanılır. Tuğlalar veya bloklar temiz olmalıdır.

Önce tuğlaları (termo blok) nemlendirin ve poliüretan yapıştırıcıyı 3 - 4 cm genişliğinde 1 veya 2 paralel şerit halinde uygulayın. 20 cm'den geniş bloklar için paralel şeritler arasındaki mesafe 5-10 cm olmalıdır. PU yapıştırıcıyı uyguladıktan sonra tuğla veya blok yapıştırmadan önce 3 – 7 dakika beklemelisiniz. Blok yapıştırıcının üzerine yerleştirildiğinde artık hareket ettirilemez.

Düzgün çalışma için, bir tanesine 2-3 metreden fazla yapıştırıcı sürmeyin. Bir kutu (800 ml) ile 30 – 35 metrelik blokları (2 – 3 cm yapışkan boncuk) yapıştırabiliriz.

 

Sıcaklık Dayanıklılığı        : -40o C ile  +90o C arası

Uygulama Sıcaklığı           :  +5o C ile  +25o C arası

Yanıcılık Sınıfı                  : EN 13501, bölüm 1 (E)

 

Ambalaj       :  800 ml

 

Video
Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı