Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

Tremco PU 700 Tuğla Yapıştırıcı Köpük 

Özellikle tuğla, aero-beton ve ahşap gibi inşaat malzemelerinin temiz ve hızlı olarak yapıştırılması için tasarlanmış yüksek mukavemetli yapıştırıcıdır. Kuru yüzeyler için uygulanmaya elverişli olup yeni yapıların antibakteriyel uygulamaları için kullanılabilir. 


illbruck PU700 tuğla yapıştırıcısı; granit, kiremit, doğal taş, blok, tuğla ve benzeri duvar malzemelerini yapıştırmak için kullanılan klasik harç bazlı yapıştırıcıların yerini tamamen alabilecek tek poliüretan köpük yapıştırıcısıdır.

Bu yüksek kaliteli yapıştırıcı; su, tuzlu su, seyreltik asit, aşındırıcı çözeltiler ve solventlere karşı mükemmel ve uzun ömürlü dayanıma sahiptir. 

 

illbruck PU700 ürününün; çok çeşitli inşaat malzemeleriyle uyumluluğu test edilmiştir. Bu yapıştırıcı; hatasız kontrol ve temiz uygulama garantisi veren illbruck köpük tabancası ile hızlı ve kolay olarak uygulanabilerek direk kullanıma hazırdır.

 

Su ile çimentoyu karıştırmak için harcanan vakit kaybına son veren illbruck PU700, sadece koruyucu başlığın çıkarılıp uygulama tabancasına yerleştirilmesiyle kullanıma hazır hale gelmektedir.

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı