Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA  Nötral Silikon

Tanımı ve Kullanım Alanları:  Her türlü iç ve dış mekanlarda kullanılabilen yüksek kaliteli %100 silikon mastiktir. Otomotiv ve taşımacılık sektörlerinde sac, panel birleşimlerinde, beyaz eşya imalatında izolasyon amacıyla, ev eşyalarında sızdırmazlık malzemesi olarak, banyo, mutfak, duşakabin, lavabo, evye, tezgah vb birleşme yerlerinde, cam, alüminyum ve sırlı yüzeylerin birleşme kombinasyonlarında kullanılır.

Elektronik ve hassas metal yüzeylerin contalanması işlemlerinde kullanılması uygundur.

Özellikleri: Tek bileşenlidir, kolay uygulanır. Solvent içermediğinden çekme, büzüşme, akma, soyulma yapmaz. Yüksek yapışma özelliği sayesinde birleşme yerlerindeki minimum hareketleri, oynamaları tolere eder ve sızdırmazlık özelliklerini korur.

Havadaki nemle kürlenir, kürlendikten yaklaşık 1 saat sonra hava şartlarından etkilenmez. UV dayanımlıdır, çatlama, sararma yapmaz. Dış mekanlarda rahatça kullanılabilir.

Küf, mantar oluşturmaz. Deterjan, temizlik malzemesi ve seyreltilmiş kimyasal çözeltilere karşı dayanıklıdır. Kürlendikten sonra kokusuzdur. Sağlığa zararlı ve zehirli maddeler içermez.

Nötral yapılıdır.

 Ambalaj:   300 ml

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı