Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

PU 961 Mantolama Köpüğü

Tanımı ve Kullanım Alanları: Isı yalıtımında kullanılan EPS ve XPS levhaların hızlı ve kuvvetli bir şekilde yapıştırılmasında kullanılan poliüretan köpüktür. Ahşap, beton, metal, tuğla vb malzemelerin yapıştırılmasında ve sabitlenmesinde, dış cephede dekoratif amaçlı olarak kullanılan söve gibi yapı elemanlarının yapıştırılmasında, köpük genleşmesinin fazla istenmediği uygulamalar ile kapı ve pencere kasalarının montajında ve izolasyonunda kullanılır. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Özellikleri: Havadaki nem ile çok hızlı kürlenir. Her türlü yüzeye (teflon, PP, PE hariç) mükemmel yapışır. Yüksek ısı ve ses izolasyonu özelliği vardır. Uygulandığı yüzeyde minimum genleşme yapar. Kuruduktan sonra şişmez ve hacim kaybına uğramaz. Düşük sıcaklıklarda bile çalışma imkanı sunar.

Kullanıma hazırdır. Özel tabancası ile uygulanabilir. Hızlı kürlendiği için yaklaşık 2 saat sonra dübellemeye geçilebilir. Zaman tasarrufu sağlar. Kullanımı kolay olup, iş gücünü azaltır. Her türlü hava şartlarına ve buhara dayanıklıdır. Su geçirmez, küf tutmaz, üzeri boyanabilir.

Yangın dayanımı EN 13501 standardına göre E sınıfıdır. DIN  4102 standardına göre B2 sınıfıdır. Ozon tabakasına zararlı itici gazlar içermez.

Ambalaj:   750 gr ± %2  (Brüt 860 gr) Basınçlı Tüp

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı