Soru İstek ve Şikayetleriniz info@tutaryapi.com.tr

FiXA  Mermer, Doğaltaş Silikonu

Tanımı ve Kullanım Alanları:  Granit, mermer, doğal yapılı malzemeler standart silikonlar ile temas edince lekelenebilirler. SS 935 bu hassas yüzeylerde kullanım için geliştirilmiş, yüksek kaliteli %100 silikon mastiktir. İç ve dış mekanlarda, cam, alüminyum ve sırlı yüzeylerin birleşme kombinasyonlarında ve pencere sızdırmazlık bölgelerinde kullanılır. Hassas yüzeylerde kullanım için geliştirilmiştir ve leke bırakmaz.

Özellikleri: Tek bileşenlidir, kolay uygulanır. Solvent içermediğinden çekme, büzüşme, akma, soyulma yapmaz. Çok elastiktir, beş mislinden fazla uzama ve deforme olmadan geri toplama özelliğine sahiptir. Yüksek yapışma özelliği sayesinde birleşme yerlerindeki minimum hareketleri, oynamaları tolere eder ve sızdırmazlık özelliklerini korur.

Havadaki nemle kürlenir, kürlendikten yaklaşık 1 saat sonra hava şartlarından etkilenmez. UV dayanımlıdır, çatlama, sararma yapmaz. Dış mekanlarda rahatça kullanılabilir.

Küf, mantar oluşturmaz. Deterjan, temizlik malzemesi ve seyreltilmiş kimyasal çözeltilere ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Kürlendikten sonra kokusuzdur. Sağlığa zararlı ve zehirli maddeler içermez.

Nötral yapılıdır.

 Ambalaj:   310 ml

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı